לימודי פסנתר

לימודי פסנתר בגילאים בוגרים וצעירים עוזרים בתחום המילולי ו עוזרים להבין מתמטיקה ומקצועות מדעיים טוב יותר.
לימודי פסנתר משפרים משמעותית את רמת האינטיליגנציה (IQ) ומפתחים את המוח המשפרת את הקואורדינציה של התלמיד.
אחת המטרות של לימודי פסנתר לעזור בהעלאת הבטחון העצמי .
ע"י שימוש בשיטות לימודי שאני מפתחת עבור תלמידיי אשר מטרתן לעודד את התלמיד ולחזק אותו במקומות הטובים והכוונה נכונה ע"י שימוש ביציבת היד הכרת המקלדת ועוד.

מסלול צעירים - גילאי 5 – 13

שיעורים פעם בשבוע, יש שני מסלולים של שיעורים . שיעור – 45 דקות או 60 דקות. הצעירים מתחילים את דרכם בנגינה בעידוד והכוונה ע"י שימוש בשיטת הטבלה היעילה – כל שיעור התלמידים מקבלים שיעורי כיף . הטבלה מסודרת לפי ימי השבוע בצדו השמאלי כתוב שיעורי הכיף וכל משימת הבית שהם מקבלים הם מסמנים וי כל שיעור הם מקבלים מדבקה ולאחר חמישה שיעורים הם מקבלים הפתעה קטנה. לעיתים הבקשה לנגן באה מהם בעקבות חשיפה לטבלה ובעיקר לטלוויזיה או לחברה מנגנת סביבם. הם לא מודעים למטלות המלוות את לימודי הפסנתר-האימון היום יומי הנדרש על מנת ליישם ולשפר את מה שנלמד בשיעור. על מנת להפוך את חווית הלימודים לחוויה מהנה וחיובית שתעודד את הילדים לעמוד בשיעורי הכיף ובאימון מתוך מודעות ורצון עצמי, נערך השיעור באווירה נעימה ונינוחה, תוך הקדשת תשומת לב לצרכי ורצונות התלמיד, מבלי לפגוע במקצועיות ובהשגיות ותוך מתן ביקורת בונה והערות חיוביות.
התלמיד נחשף בהדרגה לסגנונות השונים במוסיקה קלאסית, לג'אז ולמוסיקה קלה כמו גם לאימונים טכניים ולמידע תאורתי והיסטורי.
התלמיד מפתח את ההבעה המוסיקלית שלו ברוח התקופה, תוך כדי שימוש בכל הפסנתר-קלידים פדל ואונה קורדה. כבר מהתחלה מתפתח הזיכרון המוסיקלי, הראיה הויזואלית והתפיסה המרחבית.
לכל אחד יש את החוליה החלשה שלו. חוליה זו המזוהה על ידי מיד בהתחלה ומקבלת תשומת לב מוגברת על מנת שלא תהווה מכשול בהתפתחות.
מסלול זה הוא מסלול לטווח ארוך המלווה את התלמיד לאורך השנים ומביא אותו לרמה מתקדמת מאוד.

מסלול בוגרים

מערכת הסינוסים היא הרמקול הטבעי שלנו, לאחר שמיתרי הקול הפיקו את הצליל עלינו להדריך את האוויר את המקום הנכון ולאפשר הידהוד תקין ונכון באזורי הרזוננס השונים. הבנת הקשר זה הינה קריטית ביותר לתלמיד מכיוון שהסינוסים הם האלמנט הבסיסי האמיתי שמאפשר לנו להבין לעומק מהו קול ראש או קול חזה או מיקס, וכיצד ניתן להפיק צליל עוצמתי מבלי לאמץ את שרירי הגרון.

קבעו שיעור ניסיון ללא התחייבות