מסלול משולב - שיעורי פיתוח קול ופסנתר

החלק הכי חשוב בהכרת המוסיקה היא החיבור שלנו לכלי הרמוני כמו הפסנתר. אני משלבת את החיבור לליווי פסנתר בשילוב עם חיזוק פיתוח הקול. השיעור הינו 60 שעות ומחולק לשני חלקים:

– חצי שעה פיתוח קול
– חצי שעה פסנתר 

שיטות הלימוד

מסלול לבוגרים

מסלול לבוגרים מיועד לאנשים שנגנו פעם או שלא נגנו ורוצים ללמוד לנגן. הלימודים מאוד ממוקדים – נגינה תוך כדי הסברים תאורתיים. היצירות הנבחרות מותאמות לסגנונו ואהבתו של התלמיד, לרצונו להחשף או לא להחשף לסגנונות שונים ובהתאם לרמתו וליכולתו הטכנית. 

מוקדשת תשומת לב מיוחדת מצידי לצורת הישיבה, הנחת ידים, שחרור הצוואר , הנחת ושחרור השכמות והכתפיים, יציבות מרכז הגוף, חימום ושחרור השרירים-דבר המצריך התיחסות מיוחדת על מנת למנוע דלקות שרירים וכאבי גב וצוואר.

עבודה על השירה תוך כדי נגינה שחרור הראש  ועל יציבת הגוף חלק מרכזי בשירה הנכונה תוך כדי נגינה. כדי לתאם את דרך העבוד אני משתדלת לחלק בצורה מרוכז בשביל לחזק ולשפר את הקואורדינציה ואת השירה בנפרד עד לשיפור משמעותי של שני הכלים.

מסלול צעירים

הצעירים מתחילים את דרכם בנגינה  ובשירה בעידוד והכוונה ע"י שימוש בשיטת הטבלה היעילה – כל שיעור התלמידים מקבלים "שיעורי כיף". הטבלה מסודרת לפי ימי השבוע ובצדו השמאלי כתוב "שיעורי הכיף"  וכל משימת הבית שהם מקבלים – הם מנגנים ומסמנים וי בכל יום שבו התאמנו.

כל שבוע מקבלים "שיעורי כיף" חדשים ועל דף טבלה קודם מקבלים מדבקה ולאחר חמישה שיעורים הם מקבלים הפתעה קטנה. לעיתים הבקשה לנגן ולשיר באה מהם בעקבות חשיפה בעיקר לטלוויזיה  או לחברה השרה או מנגנת מסביבם. הם לא מודעים למטלות המלוות את לימודי הפסנתר-האימון היום יומי הנדרש על מנת ליישם ולשפר את מה שנלמד בשיעור. על מנת להפוך את חווית הלימודים לחוויה מהנה וחיובית שתעודד את הילדים לעמוד בשיעורי הכיף ובאימון מתוך מודעות ורצון עצמי, נערך השיעור באווירה נעימה ונינוחה, תוך הקדשת תשומת לב לצרכי ורצונות התלמיד, מבלי לפגוע במקצועיות והישגיות, תוך מתן ביקורת בונה והערות חיוביות.

קבעו שיעור ניסיון ללא התחייבות